І в кого воно таке уродилося? – говорять про дитя, чию поведінку не удається виправити ніякими зусиллями. Виявляється, виховання не всесильне. Люди ведичної цивілізації знали, що основні характеристики особи закладаються ще в момент зачаття дитини: в утробі матері зароджується істота з тією або іншою кармою.Рами Блект Тому до процесу зачаття ретельно готувалися, здійснюючи спеціальні духовні обряди. В наші дні процес зачаття значно спростився, зате ускладнився процес виховання. Як можуть батьки та близькі люди впливати на долю дитини? На це і інші питання відповідає Рамі БЛЕКТ – вчитель староіндійської астрології і східної психології.


Корр: Ми всі знаємо, що астрологічна карта людини складається, виходячи з часу її народження. А якщо пологи були викликані штучно і дитя народилося завчасно, вийде, що його гороскоп буде іншим? 


РБ: Астрологічна карта – це свого роду паспорт людини. За великим рахунком, без божественного дозволу ніщо не здатне з'явитися на світ у той чи інший момент, а значить, саме так і було потрібно. Час народження теж якоюсь мірою зумовлений «зверху». Коли на світ з'являється нова людина, вона залишає відбиток в інформаційному полі, і її карта народження показує саме цей відбиток, навіть якщо пологи штучно стимулювали. Цей відбиток впливатиме на все подальше життя людини. На жаль, лікарі зараз не звертають уваги на астрологічні аспекти і часто викликають пологи в несприятливий час, коли карта у людини ослаблена. Хоча можна і навпаки – випадково вибрати дуже вдалий момент для народження. До мене зверталася молода пара з проханням визначити сприятливий час для пологів, які збиралися стимулювати. Ми вибрали період після трьох годин дня, оскільки якщо б дитя народилося в першій половині дня, його доля була б складною, а здоров'я – слабким.


Майбутнім батькам потрібно також розуміти, що протягом року до зачаття мати (і у меншій мірі батько) своєю внутрішньою роботою можуть змінити cвою долю й долю дитини. Якщо ви працюєте над собою, дитина народиться у вдалий час.


Корр: А чи впливає на характер дитини кесаревий перетин?


РБ: У мене немає статистики із цього приводу. Але я завжди говорю, що все потрібно робити як можна ближче до природи. З іншого боку, трапляються ситуації, коли без хірургічного втручання не обійтися. Я знаю, що дуже негативно відбивається на дитині використання жінкою під час пологів епідуральної анестезії (знеболення за допомогою уколу в хребет – ред.) Певний біль під час пологів природній: він позбавляє і мати, і дитину багатьох кармічних речей. А якщо дитя народилося за допомогою анестезії, у нього немає щеплення проти болю. У Швеції проводилися дослідження, які підтверджують, що такі діти набагато більше схильні до наркоманії. А якщо народилася дівчинка, то це негативно позначається і на її дітородінні.


Корр: А як впливає на життя дитини її ім'я? 


Астрологічний паспорт вашої дитини

РБ: Ім'я в житті людини дуже важливе, особливо його два перших звуки. Ім'я повинне гармонувати з характером, відображати природу людини, воно в якійсь мірі визначає нашу долю. У древніх цивілізаціях імена підбиралися з врахуванням астрологічної карти. Зараз у нас немає такої культури. Але все-таки є моменти, на які потрібно звертати увагу. По-перше, не можна називати дитя на честь людей, в яких була важка доля, навіть якщо це ваші рідні й кохані. Або на честь улюбленої подруги, яка багато хворіла та рано померла. Одного разу до мене на консультацію прийшли батьки дитини, у якої була чудова астрологічна карта і при цьому багато проблем. Дівчинці не дуже личило її ім'я, і я запитав, чому взагалі її так назвали. І мені сказали: «У нас була улюблена бабуся. Вона пережила війну, довго поневірялася, рано овдовіла». Як тільки дитяті змінили ім'я, багато проблем зникло. У гармонійних цивілізаціях дітей називали іменами святих, а якщо ви, наприклад, слов'яни, то добре використовувати слов'янські імена – Ярослав, Святослав, Світлана, Людмила. Вони несуть позитивну енергетику, від імен святих йде чистота й гармонія. Але краще не називати дітей іменами великомучеників, вибирайте більш «благополучних» персонажів з Біблії або слов'янської історії. Майте на увазі, що, коли дитя називають на честь тата, це дуже підсилює батьківський вплив. Якщо батько успішний, то це непогано, але ж ви не знаєте, як його життя складеться далі. А, крім того, це буде підсилювати его дитини. Безглуздо називати дітей на честь відомих акторів: ви ж не знаєте, які вони люди і яке у них життя. Серед так званих зірок дуже мало гармонійних людей з хорошою енергетикою. Можу сказати, що коли я поміняв своє ім'я на Рамі, у мене через тиждень змінилося життя, тому що разом з ім'ям змінюються всі коди. Я підібрав ім'я, яке гармонувало з моїм призначенням. Мене назвали Павлом на честь дідуся, правда, доля у нього була хороша – він пройшов війну, закінчив інститут, був керівником об'єднання підприємств. Прізвище я взяв мамине, трохи його змінивши.


Корр: У здорових і благополучних людей інколи народжуються діти з відхиленнями. Чи є цьому пояснення в астрології? 


РБ: Здоров'я батьків у даному випадку не показник. В першу чергу, важливий код карми. Можливо, вони зачали дитину в невдалий час. Можливо, в кармі закладено, що цим людям належить пройти це випробування. Можливо, зіграли свою роль місце і обставини: так, в мегаполісах, де все просочене хімією, здорових людей практично немає, і це негативно впливає на майбутніх дітей. За рік до зачаття жінці краще почати очищення, виїхати в екологічно сприятливе місце, не жити в мегаполісах. Ще важливіше те, як жінка поводить себе під час вагітності. У цей період вона відпрацьовує карму і свою, і дитини. Якщо в її житті відбувається щось неприємне, потрібно уникати образи і щосили намагатися пройти усі випробування гармонійно, зберігаючи любов у серці. Причин може бути дуже багато, але на моїй практиці я не зустрічав батьків, які б «не заслужили» ту чи іншу дитину. За рік батькам потрібно готуватися до зачаття, вести правильний, тобто благочестивий спосіб життя: відвідувати святі місця, храми, читати хороші книги, молитися, щоб Бог їм дав здорову дитину, жертвувати на добродійність. До мене зверталася жінка, якій лікарі сказали, що вона не зможе народити. Через рік після того, як вона стала дотримуватися цих рекомендацій, вона завагітніла. Бажано, щоб після трьох місяців вагітності жінка відійшла від роботи, занурилася в себе, стежила за своїм станом. Але, якщо робота улюблена, де немає перевантаження, жінці не псують настрій, є можливість правильно харчуватися і багато бувати на свіжому повітрі, в роботі немає нічого поганого. Якщо ви живете в центрі мегаполісу і у вашому будинку зранку гримить дриль, а вечорами шумлять сусіди, і тут же живе свекруха, яка завжди невдоволена, можливо, й непогано ходити на роботу.


Корр: Як дати щастя дитині, зростаючій без батька?


Астрологічний паспорт вашої дитини

РБ: Розлучення батьків у будь-якому випадку негативно позначається на дітях, тому що дитині необхідна як місячна, жіноча енергія, так і сонячна, чоловіча. Яка б мати не була, вона не зможе дати йому і те і інше.


Самотня мати вимушена думати про те, як прогодувати сім'ю. Їй мимоволі доводиться брати на себе чоловічу функцію, що робить її характер жорсткішим. Після розлучення багато жінок сумніваються: що краще – вийти заміж знову або не травмувати дитя, приводячи в дім вітчима? Я можу сказати так: якщо сім'я розпалася, то краще вийти заміж знову і знайти гідного вітчима, чим ростити дітей одній. Якщо чоловік зачав дитину й кинув її, переставши про неї піклуватися, це дуже погано для його карми. Не слід дивуватися, чому він в новій сім'ї нещасливий або чому в бізнесі проблеми. Природою так закладено: якщо чоловік зачав дітей в браку, він повинен узяти на себе відповідальність за них. Навіть якщо він пішов від дружини, він повинен забезпечувати дітей, піклуватися про них, зустрічатися з ними і давати їм чоловічу енергію. Для дружини найголовніше – не лаяти батька при дітях. «Так, ми з татом не зійшлися характерами, це буває, але ми обидва тебе любимо і про тебе піклуватимемося».  По-друге, не потрібно робити з цього трагедію, адже дитя відчуває настрій. «Що ж, наша сім'я така, але в цьому немає нічого страшного». Самій жінці важливо не ображатися на чоловіків, тому що таким чином вона лише підсилить для себе негативну програму. Якщо батька в сім'ї немає, хтось з родичів повинен узяти цю роль на себе – дідусь, дядько, старший брат.